مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین چسب های نواری و برق>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

تولید کننده چسب نواری شیراز

مجموعه ما تولید کننده چسب نواری شیراز با بهترین کیفیت است. این چسب ها همه کاره اند. اثر این نوارهای آب بندی نشتی با ترکیب یک چسب اکریلیک با کارایی بالا و یک ورق بسیار انعطاف پذیر از یونومر مقاوم در برابر آب یا موارد مشابه توضیح داده شده است.

تولید کننده چسب نواری شیراز

دانستنی ها در مورد چسب نواری ضد آّب

دانستنی ها در مورد چسب نواری ضد آّب چسب نواری ضد آّب شیراز نوعی نوار چسب است که مشخص می شود یک مش یا نخ از الیاف طبیعی یا مصنوعی شبیه باند برای تقویت اضافه کنید. نتیجه یک نوار است که به راحتی با دست بریده می شود ، نسبت به سایر نوارها مقاوم تر و مقاوم در برابر کشش و فشار است و دارای چندین استفاده است.

این چسب اغلب در کارگاه ها ، قایق ها ، تولیدات سمعی و بصری ، ساخت و ساز ، صنعت خودرو و غیره استفاده می شود.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین چسب های نواری و برق>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

چسب نواری ضد آّب چسبندگی فوری را ارائه می دهد و ورق بسیار سازگار است و کاملاً با سطوح سازگار است. علاوه بر آب ، در برابر تابش خورشید ، سرما ، گرما و قرار گرفتن در معرض عوامل شیمیایی نیز مقاوم هستند ، بنابراین می توان از آنها در داخل و خارج استفاده کرد. از این نظر ، آنها دوام بسیار خوبی دارند بنابراین می توان از آنها برای مدت زمان طولانی استفاده کرد.

برخی ویژگی های این چسب:

  • مقاومت در برابر فشار آب
  • مقاومت در برابر رطوبت
  • مقاومت در برابر شوک حرارتی
  • دوام خارجی
  • مقاومت حرارتی
  • استحکام پیوند بسیار بالا
  • آب بندی فوری ، بدون زمان انتظار ، بدون نیاز به عمل آوری و بدون نیاز به تمیز کردن.

این می تواند برای اتصال یا تعمیر لوله های انعطاف پذیر ، پوشاندن پارگی لباس ، چادرها و بادبان های قایق ، تعمیر موقت لوله ها و غیره استفاده شود.

اگرچه از آن به عنوان نوار برقی استفاده نمی شود ، اما متخصصان برق گاهی از آن برای تعمیر موقت کابل ها استفاده می کنند. استفاده از آن در تولیدات سمعی و بصری (تلویزیون ، سینما ، رادیو ، تئاتر ، کنسرت و …) بسیار رایج است.

نسخه های ویژه ای برای استفاده در هوا فضا و نظامی وجود دارد. همچنین استفاده از آن در دنیای ورزش های موتوری بسیار گسترده است. یک مثال واضح در مسابقات موتور سیکلت است که در رادیاتور خنک کننده برای انطباق دمای کار موتور با شرایط آب و هوایی استفاده می شود.

پخش انواع چسب نواری شیراز

پخش انواع چسب نواری شیراز پخش چسب نواری شیراز در انواع مختلف با بهترین بازده و کیفیت توسط مجموعه ما با امکانات ویژه انجام می گیرد. محصولات ما معمولاً به صورت رول بسیار گسترده تر از نوارهای چسب دیگر ارائه می شود. برای مثال در چسب نواری ضد آب سمت چسب همیشه سفید است. طرف غیرچسبنده به طور معمول خاکستری فلزی است ، اگرچه در رنگ مشکی یافت می شود و رنگ های دیگر نیز به میزان کمتری در دسترس هستند. این یک لایه پلی اتیلن تقویت شده است و نخ در این دو طرف قرار دارد. برای ثبت سفارش انواع چسب نواری با ما تماس بگیرید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین چسب های نواری و برق>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.