توزیع کنندگان چسب نواری برزنتی

چسب انواع بسیار گوناگونی دارد که برای انواع مصارف خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. جهت آشنایی بیشتر با ویژگی های آن می توان به بخش بعدی مراجعه نمود.

توزیع کنندگان چسب نواری برزنتی در تناژ بالا این محصول را از بهترین تولیدی ها دریافت نموده و به عرضه آن در بین خریداران با قیمت مناسب می پردازند.

توزیع کنندگان چسب نواری برزنتی

ویژگی های چسب نواری پهن درجه یک

ویژگی های چسب نواری پهن درجه یک از ویژگی های چسب نواری پهن درجه یک می توان به انواع مدل و اندازه های آن اشاره نمود. از این چسب برای چسباندن انواع کاغذ و مقوا و بسته بندی ها استفاده می شود. چسبندگی آن بسیار قوی بوده و به راحتی از هم باز نمی شود.

معمولا در عرض 5 سانتی متر تولید می شود و به صورت حلقه ای است. دارای سختی بسیار زیاد است و از دوام بالا در برابر کشش و پارگی برخوردار می باشد. این محصول توانایی بازیافت دارد و می توان به صورت مجدد از آن استفاده نمود. با این وجود می توان گفت دوستدار محیط زیست می باشد.

ضخامت نسبتا بالایی دارد و برای لبه بسته بندی های کارتنی به کار می رود. برخی از مدل های آن دارای طرح می باشد و حتی می توان لوگوی خود را بر روی آن درج نمود. هنگام باز کردن صدایی از خود تولید نمی کند. استحکام بالایی دارد و پس از گذشت زمان کنده نمی شود.

قیمت انواع چسب نواری برزنتی

قیمت انواع چسب نواری برزنتی قیمت انواع چسب نواری پهن برزنتی تحت تأثیر بسیاری از پارامترها قرار دارد که از مهم‌ ترین آنها می ‌توان کیفیت و نام برند را نام برد. کیفیت تا حد بسیار زیادی تعیین می‌ کند که قیمت محصول افزایش یا کاهش یابد. نرخ این کالا بستگی به نوع مواد اولیه و تولید آن دارد.

همچنین در خط تولید مخارجی در نظر گرفته شده که می‌ تواند در نرخ نهایی محصول تأثیرگذار باشد. جهت استعلام تازه ترین قیمت ها می توان با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار کرد.

جهت برقراری ارتباط در قسمت پایین شماره‌ هایی وجود دارد که می‌ توان به راحتی از آنها استفاده نمایید. قیمت چسب نواری به صورت کاملاً تازه و به روز شده در یک جدول مشخص تنظیم می‌ شوند و در اختیار مشتریان قرار داده می شوند.

آگاهی از قیمت ها می تواند کمک فراوانی به خریداران کند تا به درستی سفارش خود را تکمیل نمایند.

پس از بررسی قیمت می توانید با استفاده از شماره های ذکر شده با فروشندگان تماس بگیرید و سفارش خود را به صورت عمده و کلی به ثبت برسانید. تمامی سفارشات به محل مورد نظر در سراسر کشور ارسال می ‌شوند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *