مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین چسب های نواری و برق>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

توزیع کننده چسب نواری زرد

چسب نواری زرد یک نوار چسب کاغذی با چسب لاستیک طبیعی است. این در تزئینات ، کارهای DIY و نقاشی ، با سطح بالایی از محافظت روی سطوح ، مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی از سطح چسبانده شده باقی نمی ماند و با هر ماده سازگار می شود. مجموعه ما توزیع کننده چسب نواری زرد درجه یک در کل کشور است.

توزیع کننده چسب نواری زرد

ویژگی های چسب نواری کاغذی درجه یک

ویژگی های چسب نواری کاغذی درجه یک چسب نواری کاغذی یک نوار دو طرفه است و در برابر آب و هوا بسیار مقاوم است. بنابراین ، متداول ترین کاربردهای آن برای مشاغل مرتبط با فعالیت های فضای باز است. به انواع مختلف سطوح مانند بتن ، سرامیک ، فلز ، شیشه ، آجر یا کاشی می چسبد.

یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین نوارها است ، به خصوص برای ایمنی بسته بندی. از جمله مزایای این نوع نوارها رنگ آن است که با جعبه ای که روی آن عمل می کند ترکیب شده است. این امر به ارائه مناسب بسته بندی کمک می کند. به نظر می رسد نواری وجود ندارد و درب جعبه استتار شده است. علاوه بر این ، روی کاغذ اکولوژیکی قابل بازیافت 100٪ ساخته شده است که آن را به یکی از نوارهای قابل احترام با محیط تبدیل می کند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین چسب های نواری و برق>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

یک نوار پوششی نازک و صاف است ، که برای سطوح مختلف مانند پلاستیک یا آلومینیوم مناسب است. به دلیل مقاومت در برابر عوامل محیطی مانند اشعه ماورا بنفش یا رطوبت و به دلیل اینکه در هنگام پاک شدن از خود چسب باقی نمی گذارد ، برای رنگ با کیفیت استفاده می شود.

نواری است که علی رغم این واقعیت که در ابتدا ، برای استفاده نظامی طراحی شده بود ، برای تنوع پذیری و مقاومت خود به طور گسترده ای در جهان صنعتی و داخلی استفاده می شود. این یک نوار چسب پارچه ای با پوشش پلی اتیلن است که آن را ضد آب و بسیار انعطاف پذیر می کند. چسب آن از لاستیک طبیعی ساخته شده ، بسیار مقاوم در برابر درجه حرارت پایین و چسبندگی بهتر در برابر جدا شدن است. ضخامت نوارهای آمریکایی می تواند متفاوت باشد.

جدید ترین قیمت چسب نواری زرد

جدید ترین قیمت چسب نواری زرد مجموعه ما امکان استعلام جدید ترین قیمت چسب نواری زرد و یا انواع دیگر چسب نواری را به صورت غیر حضوری ایجاد نموده است. چسب های نواری زرد خاص مناسب برای تاسیسات الکتریکی به دلیل کاربردهای صنعتی آن ، در خانه ها برای استفاده معمول نیز ضروری است. این یک نوار چند لایه پی وی سی با روکش مات است. این ویژگی علاوه بر اینکه یک عایق جامد است ، از ویژگی های خاص انعطاف پذیری نیز برخوردار است. بنابراین ، شرایطی که در برابر آن مقاومت می کند ، از جمله درجه حرارت بالا ، رطوبت ، ولتاژ بالا و خوردگی و غیره. غالباً علاوه بر بسته بندی و ایمن سازی کابل ها ، برای عایق بندی و محافظت نیز استفاده می شود. برای ثبت سفارش و یا استعلام قیمت چسب نواری زرد با ما تماس بگیرید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین چسب های نواری و برق>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.