چسب برق واندر سینا

چسب برق سینا (واندر)

چسب برق از انواع پرمصرف و پرفروش نوارچسب‌ها به شمار می‌رود. چسب برق‌ها به خصوص چسب برق واندر (واندر نام قبلی چسب برق بوده و امروزه با نام چسب برق سینا شناخته می‌شود.) دارای تنوع بسیار بالایی است. اگر قصد خرید چسب برق سینا را به صورت عمده و یا جزئی را دارید و با ویژگی‌های یک چسب برق خوب آشنایی ندارید و یا فکر می‌کنید رنگی بودن چسب برق‌ واندر به خاطر زیبایی کار برق‌کاران است، با مطالعه این مقاله پاسخی مناسب برای تمامی سوالاتتان خواهید یافت. پس این متن را تا انتها مطالعه کنید و سپس بعد از مقایسه قیمت‌ها و کیفیت‌ها اقدام به خرید چسب برق سینا در رنگ‌ها و میزان دلخواهتان کنید.

چسب برق واندر
چسب برق واندر

چسب برق چیست؟

چسب‌های برق و یا لنت‌های برق از دسته چسب‌های نواری غیر شفاف هستند. جنس چسب برق سینا (واندر) از PVC نرم بوده و همین باعث شده است تا چسب برق واندر سینا از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد و خریداران بسیاری اقدام به خرید چسب برق سینا در مقادیر متفاوت کنند. چسب برق سینا به خاطر جنس منعطفی که دارد گاها با نام نوارچسب PVC هم شناخته می‌شود. نوارچسب PVC از دسته چسب‌های فشار حساس از نوع رابر است.

چسب برق‌های واندر که امروزه با نام چسب برق سینا شناخته می‌شود، از مرغوب‌ترین و قدیمی‌ترین چسب برق‌ها به شمار می‌رود.

در این چسب برق از PVC باکیفیت استفاده شده است و همین ویژگی است که‌ این چسب را از دیگر چسب برق‌ها در برندهای متفاوت، متمایز می‌کند.

از آنجا که کیفیت چسب برق برای برق‌کاران و استادکاران برق بسیار پراهمیت است، بیشتر برق‌کاران اقدام به خرید چسب برق سینا می‌کنند. زیرا چسب برق واندر سیناعلاوه بر کیفیت بالایی که داراست، عایق بسیار خوبی هم در مقابل الکتریسیته و حرارت به شمار می‌رود و همواره رضایت خریداران و برق‌کاران را در بردارد.

چسب برق چه کاربردهایی دارد؟

چسب برق کاربردهای متنوعی دارد. اما همانطور که از نامش پیداست، بیشترین کاربردهای این نوع چسب مربوط به صنایع برق و الکترونیک می‌شود. همه لنت‌های برق از جمله چسب برق واندر، دارای رنگ‌های متنوعی بوده‌اند. هر رنگ این نوارچسب‌ها به عنوان یک کد شناخته می‌شوند. به همین دلیل کار استادکاران برق با دانستن این کدگزاری‌ها هم کم خطرتر و هم ساده‌تر خواهد شد. استادکاران برق با خرید چسب برق سینا و استفاده از آن در رنگ‌های متفاوت مشخص می‌کنند که هر سیم برای چه ولتاژ و یا چه فازی استفاده شده است.

چسب برق واندر همواره در مصارف عمومی الکترونیک و برق پرمصرف و پرفروش است.

چسب برق برای عایق کردن و حفاظت کابل‌ها ، سیم‌های برق و تلفن مورد استفاده بوده و همچنین در کدگزاری سیم‌های برق استفاده می‌شود.

البته چسب برق سینا همیشه برای عایق سازی و یا محافظت از سیم‌ها و کابل‌های برق مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و گاها با خرید چسب برق سینا می‌توانید از آن برای مصارفی غیر از مصارف برقی و الکترونیکی استفاده کنید. مثلا برای چسباندن دو سطح به هم و یا نشانه گذاری روی کارتن‌های اسباب‌کشی، از چسب برق سینا استفاده می‌شود.

به طور کلی می‌توان گفت چسب برق واندر در سیم‌کشی و برق کشی خودرو، سیم‌کشی و برق‌کشی ساختمان‌ها، سیم‌کشی صنایع، پوشش‌دهی و عایق کردن سطوح خاص و گاها در لوله‌کشی‌های موقت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تنوع رنگ و اندازه در چسب برق واندر

چسب برق واندر از قدیمی‌ترین و پرمصرف‌ترین چسب‌های برق بوده و در 6 رنگ مشکی، سفید، قرمز، آبی، زرد و سبز به بازار عرضه می‌شود. درست است که این رنگ‌ها کاربرهای متفاوتی دارند و برای کدگذاری استفاده می‌شوند اما برق‌کاران برای عایق‌کاری در بیشتر موارد اقدام به خرید چسب برق سینا در رنگ مشکی می‌کنند. زیرا لنت برق سیاه در مقابل اشعه فرابنفش مقاومت بیشتری نسبت به دیگر رنگ‌ها داراست. رنگ‌های مختلف لنت‌های برق برای مشخص کردن ولتاژ و فاز استفاده می‌شوند و هر رنگ یک ولتاژ و یک فاز را نشان می‌دهد.

به عنوان مثال چسب برق مشکی برای ولتاژ پایین و فاز دوم، چسب برق قرمز برای ولتاژ بالا و فاز سوم و لنت برق زرد برای سیم‌های 110 ولت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای عایق کردن و پوشاندن سیم‌های برق بلند، از لنت سیاه استفاده می‌شود و فقط در انتهای سیم حلقه‌ای از چسب برق‌های رنگی برای مشخص کردن فاز و ولتاژ مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل است که میزان خرید چسب برق سینا در رنگ مشکی بسیار بیشتر از رنگ‌های دیگر است.

تمام چسب برق‌ها از جمله چسب برق واندر سینا با توجه به نوع محصول در عرض‌های متفاوت به فروش می‌رسند. بسته بندی این نوع چسب برق به صورت حلقه‌ای است.

ویژگی‌های مهم برای انتخاب و خرید چسب برق

یک چسب برق و یا نوار‌چسب‌ خوب و باکیفیت هم باید از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد و هم به طور کاملا یکنواخت به دور حلقه مقوایی پیچیده شده باشد تا کار شما تمیز‌تر شود. چسب برق واندر سینا در میان دیگر چسب‌های برق هم دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و هم کاملا یکنواخت و یک دست به دور حلقه مقوایی پیچیده شده است.

چسب برقی مرغوب است که درصد تغییر طول و استحکام کششی خوبی را دارا باشد. شما با خرید چسب برق سینا از درصد تغییر طول و استحکام کششی چسب برق مطمئن باشید. درصد تغییر طول چسب برق واندر همواره بیشتر از 150 درصد و همچنین استحکام کششی این چسب برق بالا و بزرگتر از 40.0 (N/25mm) است.

چسبندگی و دوام چسب برق واندر(سینا) طی سالیان طولانی باعث شده است که این نوع چسب برق از خوش‌ نام‌ترین چسب برق‌ها به شمار برود و همه روزه به تعداد مشتریان و خریداران چسب برق سینا افزوده شود.

ویژگی دیگری که چسب برق سینا را از دیگر چسب برق‌ها متمایز می‌کند، مقاومت این لنت برق در برابر رطوبت و گرماست. البته مقاوم بودن چسب برق سینا در برابر رطوبت به منظور ضد آب بودن این چسب نیست. چسب برق‌ها فقط تا میزانی خاص در مقابل رطوبت مقاومند و اگر رطوبت از این میزان افزایش پیدا کند، لنت برق خاصیت چسبندگی خود را از دست می‌دهد.

برای خرید چسب برق سینا با واحد فروش مجموعه ما تماس بگیرید و این چسب برق با کیفیت و مرغوب را خریداری کنید.

همانطور که گفتیم چسب برق واندر در برابر حرارت و گرما مقاوم است. این ویژگی از مهم‌ترین ویژگی‌های چسب برق به شمار می‌رود. بیشترین استفاده از چسب برق درون جعبه فیوزهاست. در جعبه فیوزها نقاط بسیاری وجود دارند که برای عایق کردن و محافظت از آن‌ها در برابر حرارت و جرقه، از چسب برق استفاده می‌شود. اگر چسب برقی بی‌کیفیت باشد و جنس آن از وینیل (پلاستیک مرغوب) نباشد، در مقابل جرقه و گرما مقاوم نبوده و به راحتی آتش می‌گیرد. شما مشتریان عزیز با خرید چسب برق سینا دیگر نگران این آتش‌سوزی‌های ناشی از گرم شدن سیم‌های برق نباشید. زیرا چسب برق واندر در برابر گرما مقاوم بوده و با بالارفتن ولتاژ و گرم شدن سیم‌های برق به راحتی آتش نمی‌گیرد.

چسب برق واندر
چسب برق واندر

قیمت خرید چسب برق سینا

قیمت چسب برق سینا در سایت اینترنتی ما قابل مشاهده است. انواع چسب برق و چسب برق ارزان را از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. خرید چسب برق سینا با قیمت ارزان و کیفیت خوب همواره مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته است و همین عرضه و تقاضای مردم است که روی قیمت خرید چسب برق واندر بسیار موثر است.

در بازار حضوری و اینترنتی قیمت‌های متفاوتی برای چسب برق سینا وجود دارد. شما خریداران عزیز می‌توانید قیمت و کیفیت چسب برق‌ها را با هم مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید نمایید. اگر شما مشتریان عزیز به سایت‌های اینترنتی دیگر سَری بزنید، بی شک با رغبت بیشتری اقدام به خرید چسب برق سینا می‌کنید.

در خرید اینترنتی، معمولا قیمت خرید برای مشتریان عزیز بسیار کمتر خواهد شد زیرا در خرید آنلاین و اینترنتی واسطه‌ها حذف شده و با حذف واسطه قیمت خرید چسب برق‌ واندر سینا برای خریداران کمتر خواهد شد.

در خرید چسب برق سینا به صورت عمده هم، خریدار سود بیشتری می‌کند. زیرا در خرید عمده محصولات، حتی تفاوت خیلی کم در قیمت باعث می‌شود قیمت تمام شده برای خریداران بسیار کمتر از خرید تکی شود. از آن‌جا که قیمت خرید انواع کالاها به خصوص چسب‌های برق نوسانی بوده است، به همین علت شما خریداران و مشتریان عزیز بهتر است با مدیریت فروش مجموعه ما تماس گرفته و از نرخ روز چسب برق سینا مطلع شوید.

بعد از اطلاع از قیمت‌ها و مقایسه با قیمت‌ سایت‌های دیگر، تصمیم گیری کرده و سپس اقدام به خرید چسب برق نمایید.

بهتر است بدانید کیفیت وینیل و PVC مورد استفاده در چسب‌های برق، هم روی کیفیت و هم روی قیمت چسب برق‌ها موثر است. البته عوامل دیگری هم در قیمت خرید چسب برق سینا موثر هستند. از این عوامل تاثیر گذار روی قیمت چسب‌ها، از جمله چسب برق سینا می‌‌توان به تخمین تقاضا، تخمین هزینه‌ها، حضور واسطه‌ها و قیمت تعیین شده توسط رقبا اشاره کرد. با خرید اینترنتی از مجموعه ما چسب برق سینا را در قیمت‌های مناسب خریداری کنید.

در سایت اینترنتی تک چسب، چسب برق سینا با قیمت‌های باور نکردنی و ارزان عرضه شده است. برای ثبت سفارشات خود از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید.

خرید و فروش چسب برق سینا

امروزه خرید و فروش انواع چسب برق هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. مجموعه ما انواع مختلف چسب برق واندر را به صورت کارتنی (عمده) و یا جزئی (تکی) به فروش می‌رساند. شما مشتریان عزیز برای خرید چسب برق سینا در متراژ، رنگ و عرض‌های متفاوت با واحد فروش مجموعه ما تماس گرفته و محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید.

چسب برق سینا با کیفیت و ارزان را از ما بخواهید، همیشه قیمت ارزان نشان‌دهنده پایین بودن کیفیت نیست. در فروشگاه اینترنتی ما، خرید و فروش انواع چسب برق از جمله چسب برق واندر سینا با قیمتی ارزان‌تر به 2 دلیل بسیار مهم و تاثیرگذار به فروش می‌رسد.

1) خرید بدون واسطه با حذف واسطه‌ها 2) دریافت سود بسیار کم و قیمت منصفانه (سود کم، فروش بیشتر)

جهت خرید چسب برق سینا با مدیریت فروش ما تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

خرید چسب برق واندر سینا به صورت عمده

همانطور که پیش‌تر گفتیم، خرید چسب برق سینا هم به صورت عمده یا کارتنی و هم به صورت جزئی یا تکی از مجموعه ما امکان پذیر است. اگر کاسب و یا مغازه‌دار هستید، مسلما باید چسب برق واندر را به صورت عمده خریداری کنید. در سایت‌های اینترنتی قیمت عمده چسب برق‌های واندر بسیار مناسب‌تر از قیمت چسب برق‌های سینا به صورت جزئی خواهد بود. به همین علت خریدار می‌تواند سود بیشتری داشته باشد. اما گاها در مصارف خانگی و به میزان خیلی کمتر نیاز به چسب برق سینا خواهید داشت در این صورت باید اقدام به خرید چسب برق سینا به صورت تکی و یا جزئی کنید.

خریداران عمده معمولا سود بیشتری از خرید خود خواهند داشت.

با این حال با خرید عمده چسب برق واندر از سایت اینترنتی تک چسب، شما بهترین انتخاب را کرده‌اید. چون هم از تخفیفات ویژه خرید عمده بهره‌مند شده‌اید و هم خریدی بدون واسطه داشته‌اید. همه این‌ها باعث سود بیشتر خریدار شده و به نفع شماست. برای خرید چسب برق سینا به صورت عمده و یا جزئی با واحد فروش مجموعه تک چسب در ارتباط باشید و چسب مورد نیازتان را به مقدار دلخواه سفارش داده و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. بدون اینکه نگران کیفیت چسب برق باشید.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله اشاره کردیم، چسب برق‌ها با کاربردهای متفاوتی که در صنعت برق و الکترونیک دارند، از پرفروش‌ترین چسب‌ها محسوب می‌شوند. در واقع خرید چسب برق سینا توسط برق‌کاران و استادکاران برق بسیار صورت می‌پذیرد. چون در میان برندهای مختلف، چسب برق واندر سینا علاوه بر این که تمام ویژگی‌های یک چسب برق خوب را داراست، در این 30 سال با وجود تمامی تحریم‌ها از کیفیتش کاسته نشده و همواره مورد رضایت خریداران عزیز است. مجموعه اینترنتی ما انواع چسب برق سینا را به صورت عمده و تکی با قیمت‌های باور نکردنی عرضه می‌کند.

فروشگاه اینترنتی تک چسب شما را به خرید چسب برق سینا با بهترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت‌ها دعوت می‌نماید. برای استعلام قیمت‌ها و دریافت مشاوره رایگان با واحد فروش مجموعه تک چسب تماس گرفته و بعد از مقایسه قیمت‌ها ثبت سفارش کنید.

چسب برق واندر