خرید کلی چسب نواری طرح دار

اولین چیزی که برای چسباندن انواع کاغذ، کاردستی و کارهای هنری به ذهن می رسد؛ نوار چسب می باشد. نوار چسب در مدل های شیشه ای، کاغذی، رنگی و طرح دار و در متراژ و عرض مختلف قابل خریداری می باشند که چسب های طرح دار به صورت تک رنگ و چند رنگ زیباترین انتخاب برای تزیین انواع کارت تبریک، کاردست های کودکانه و نشانه گذاری بر روی انواع سطوح هستند که کودکان و هنرمندان عاشق آن ها هستند. اگر به دنبال خرید کلی چسب نواری طرح دار هستید با ما باشید.

خرید کلی چسب نواری طرح دار

بارز ترین ویژگی چسب نواری کاغذی

بارز ترین ویژگی چسب نواری کاغذی نوار چسب کاغذی را می توان پر مصرف ترین در نوع خود دانست؛ از این چسب ها به وفور در بسته بندی انواع محصولات تولیدی، چسباندن درب انواع کارتن، مرز گذاری در نقاشی های هنری و کار با اسپری، ثابت نگه داشتن کاغذ حین طراحی و… استفاده می گردد.

بارزترین ویژگی چسب نواری کاغذی را می توان به چند دسته تقسیم کرد :

  • اولین ویژگی مدل و ساختار آن می باشد؛ این چسب ها ترکیبی از یک لایه چسب با کاغذ هستند با وزنی بسیار پایین و سبک که به راحتی با دست بریده یا جدا می شود که امکان استفاده آن را برای کاربر بسیار راحت می کند.
  • دیگر خصوصیت بسیار مهم این محصولات؛ قدرت چسبندگی بسیار بالا می باشد که آن ها را جزو اولین انتخاب برای استفاده در صنایع مختلف و استفاده های خانگی می کند،
  • مهم ترین نکته در این چسب ها راحت جدا شدن آن ها از سطوح مختلف می باشد بدون هر گونه آسیب؛ بنابراین می توان از آن برای چسباندن قطعه های مختلف به صورت موقتی استفاده کرد.
  • قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسب

این چسب را افراد اغلب به صورت سفید رنگ و ساده به خاطر می آورند ولی این چسب ها در انواع رنگین و طرح دار نیز وجود دارند که بسیار منحصر به فرد بوده و بهترین انتخاب برای اجرای کارهای زیبای هنری مانند تزیین درب ظروف شیشه ای، دفاتر نقاشی، کاردستی، قاب گوشی و… می باشند.

توزیع کننده چسب نواری طرح دار

توزیع کننده چسب نواری طرح دار اگر از صاحبان صنایع، هنرمندان و یا یکی از مصرف کنندگان انواع این چسب ها هستید و میزان مصرف بالایی نیز دارید حتما به دنبال خرید چسب با اندازه های مختلف، متراژ و در تعداد بالا و به صورت عمده و با قیمت مناسب هستید.

ما در این مجموعه به عنوان مرکز توزیع چسب نواری طرح دار به طور مستقیم با قیمت درب کارخانه و به صورت عمده با توزیع سراسری به تمام کشور آماده همکاری با متقاضیان و خریداران محترم از سراسر کشور می باشد. با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *